Medarbejdere


Frank Bech
Bestyrelsesformand

Frank er bestyrelsesformand i Andersen & Heegaard A/S.

Frank er teknikumingeniør og har autorisation på kloak, vand og sanitet.

Mobil: 23 22 07 01
E-mail: Frank@aogh.net
Kim Lemke Nielsen
Sprinkler- og kalkulationschef

Kim er vores kalkulationschef samt ansvarlig for vores sprinklerafdeling og KS.

Kim er teknikumingeniør, sprinkleringeniør og har autorisation på sprinklere i henhold til 251/4001

Mobil: 23 22 07 00
E-mail: Kim@aogh.net
Brian Kastberg Grün
Direktør

Brian er som direktør ansvarlig for virksomhedens fortsatte udvikling og i tæt samarbejde med afdelingslederne er Brian ansvarlig for den daglige drift. 

Brian er autoriseret vvs installatør.

Mobil: 23 22 07 04
E-mail: Brian@aogh.net

Claus Belling 
Leder af serviceafdelingen

Claus er leder af vores serviceafdeling. Claus er ansvarlig for driften, udviklingen og bemandingen i vores serviceafdeling  
 
Claus er uddannet vvs og energimontør.

Mobil: 23 22 07 14
E-mail: CB@aogh.net  
Rasmus Boiden Madsen
Leder af anlægsafdelingen

Rasmus er ansvarlig for driften og udviklingen af vores anlægsafdeling. Rasmus er med i opstarten af projekterne og er derefter løbende sparringspartner for vores projektledere.  
 
Rasmus er uddannet vvs tekniker.

Mobil: 23 22 07 09
E-mail: Rasmus@aogh.net
Emilie Sewerin Nicolaisen
Leder af HR- og administrationsafdelingen

Emilie er afdelingsleder for vores HR- og administrationsafdeling og sparringspartner for vores direktør og den øvrige ledelse.  

Emilie er uddannet  Cand.ling.merc

Mobil: 29 41 09 33
E-mail: Emilie@aogh.net

Christina Beier
Regnskabsansvarlig

Christina er ansvarlig for regnskab, budgetter og økonomifunktionen. Derudover er Christina ansvarlig for kreditorer. 

Christina er uddannet HD i regnskab og økonomi og har derefter taget en master i skat. 

Tlf.: 88 77 20 98
E-mail: christina@aogh.net 
Susanne Poulsen
Sekretær

Susanne er vores receptionist og sekretær og hun er den, som byder dig velkommen når du besøger os. Susanne står for indkøb af kontorartikler, besvarelse af telefoner, håndtering af post og øvrigt sekretærarbejde

Tlf.: 39 29 63 33 
E-mail: Susanne@aogh.net  
Jannik Øbakke
Projektleder

Jannik er projektleder i vores anlægsafdeling, hvor han kører større bygge- og renoveringssager. I øjeblikket er Jannik ansvarlig for en stor restaurering af et fredet hotel i København. 
 
Jannik er uddannet vvs'er. 

Mobil: 23 22 07 02
E-mail: Jannik@aogh.net

 
Jakob Espensen
Overmontør

Jakob er overmontør i vores serviceafdeling. I øjeblikket er Jakob ansvarlig for et større målerudskiftningsprojekt for Frederiksberg Forsyning, hvor vi over det næste år skal udskifte ca 4500 målere.
 
Mobil: 23 22 07 03
E-mail: je@aogh.net
Kim Goldenbaum
Overmontør

Kim er overmontør i vores serviceafdeling. Kim er ansvarlig for større serviceprojekter.
 
Mobil: 23 22 07 19
E-mail: kg@aogh.net




Claus Monhart 
Overmontør

Claus er overmontør i vores serviceafdeling. Claus er ansvarlig for en række faste kunder både rammeaftaler og samarbejdsaftaler og Claus kører mindre anlægssager.
 
Mobil: 23 22 07 15
E-mail: Claus@aogh.net

 
Anna Magaard
Servicekoordinator

Anna er administrativ koordinator i vores serviceafdeling. Anna er ansvarlig for fakturering og debitor. 
 
Mobil: 23 22 07 17
E-mail: Anna@aogh.net

Anja Birgitte Lyberth
Projektkoordinator

Anja er administrativ koordinator i vores anlægsafdeling. Anja assisterer projektlederne med beboerhåndtering, førregistreringer, 
tilbudsgivning, tilsyn osv.
 
Mobil: 23 22 07 10
E-mail: anja@aogh.net

Flemming Zycek
Overmontør

Flemming er overmontør i vores serviceafdeling, hvor han er ansvarlig for en række erhvervskunder.

Mobil: 23 27 10 64
E-mail: Flemming.Zycek@aogh.net

     
Thomas Petersson
Projektleder

Thomas er projektleder i vores anlægsafdeling, hvor han kører større bygge- og renoveringssager.  

Thomas er uddannet vvs tekniker

Mobil: 23 22 07 05
E-mail: Thomas@aogh.net 
Nanna Ejlertsen
Kontorelev

Nanna er vores kontorelev, som hjælper i administration både i forhold til økonomi, kommunikation og arrangementer.

Under uddannelse som kontorelev. 

Telefon: 44 50 24 23
E-mail: Nanna@aogh.net

Dennis Christensen
Værktøjsansvarlig

Dennis er vores værktøjsansvarlige, som står for indkøb, registrering og udlevering af værktøj og biler samt overholdelse af service og kalibrering af udstyr.

Telefon: 23 22 07 12 
E-mail: DMC@aogh.net  

   
Kenneth Brøste
Skadebehandler

Kenneth er skadesbehandler i vores forsikringsafdeling og koordinerer opgaverne og opdateringerne i forsikringsselskabernes systemer. 
 
Mobil: 81 77 68 06
E-mail: kenneth@aogh.net
Casper Carlsen
Overmontør - forsikring

Casper er overmontør i vores forsikringsafdeling. Casper besigtiger og takserer skaden og planlægger montørenes besøg hos kunderne. 

Mobil: 23 22 07 18
E-mail: casper@aogh.net
 
Miki Brandt 
Projektleder 

Miki er projektleder i vores anlægsafdeling og er i øjeblikket på vores store sag på et fredet hotel i hjertet af København. 

Miki er uddannet installatør. 

Mobil: 23 22 07 11
E-Mail: miki@aogh.net  



Thomas Pedersen
Salgs- og Indkøbschef

Thomas er ansvarlig for samhandelsaftaler med leverandører og grossister og for at opdyrke nye markeder.  

Mobil: 23 22 07 08
E-mail: thoped@aogh.net  
Dorte Spore
HR-medarbejder

Dorte arbejder i vores HR afdeling, hvor hun sidder med personalehåndbøger, arrangementer, montøransættelser osv. Dorte er også behjælpelig i administationen

Mobil: 39 29 63 33
E-mail: dorte@aogh.net  
Kasper Halkjær
Projektleder

Kasper er projektleder i anlægsafdelingen og kører en række bygge- og renoveringssager.  

Mobil: 23 22 07 13
E-mail: kasperh@aogh.net 


Fotografen er på vej  Fotografen er på vej  Fotografen er på vej 
Ny skadesbehandler Marianne Haslev starter 1/3-2019
Ny projektleder
Steen Rasmussen starter 1/4-2019 

Ny projektleder starter 1/5-2019 
Cookies