Medarbejdere





Mads Bengtsson
Direktør

Som er administrerende direktør er det Mads, der står i spidsen for virksomhedens drift og udvikling.



Mobil: 20 80 46 57
E-mail: mads@aogh.net
Kim Lemke Nielsen
Sprinkler- og kalkulationschef

Kim er vores kalkulationschef samt ansvarlig for vores sprinklerafdeling og KS.

Kim er teknikumingeniør, sprinkleringeniør og har autorisation på sprinklere i henhold til 251/4001

Mobil: 23 22 07 00
E-mail: kim@aogh.net
Frank Bech
Bestyrelsesformand

Frank er bestyrelsesformand i Andersen & Heegaard A/S. 

Frank er teknikumingeniør og har autorisation på kloak, vand og sanitet.

Mobil: 23 22 07 01
E-mail: 
Frank@aogh.net



Claus Belling 
Leder af serviceafdelingen

Claus er leder af vores serviceafdeling. Claus er ansvarlig for driften, udviklingen og bemandingen i vores serviceafdeling.  
 
Claus er uddannet vvs og energimontør.

Mobil: 23 22 07 14
E-mail: CB@aogh.net  

Casper Carlsen
Overmontør - forsikring

Casper er overmontør i vores forsikringsafdeling. Casper besigtiger og takserer skaden og planlægger montørenes besøg hos kunderne. 

Mobil: 23 22 07 18
E-mail: 
casper@aogh.net



Rikke Hansen
Regnskabsansvarlig

Rikke er ansvarlig for regnskab, budgetter og økonomifunktionen. Derudover er Rikke ansvarlig for kreditorer. 

Tlf.: 88 77 20 98
E-mail: rikke@aogh.net 
Anna Magaard
Servicekoordinator

Anna er administrativ koordinator i vores serviceafdeling. Anna er ansvarlig for fakturering og debitor. 
 
Mobil: 23 22 07 17
E-mail: 
Anna@aogh.net
Nadia Correll
Kommunikationskoordinator

Med passion for ordspil og målgrupper er det Nadia, der sidder med alt fra sociale medier til strategi.

Nadia har en cand.mag. i kommunikation. 

Mobil: 23 22 07 08
E-mail: nadia@aogh.net




Flemming Zycek
Overmontør

Flemming er overmontør i vores serviceafdeling, hvor han er ansvarlig for en række erhvervskunder. 

Mobil: 23 27 10 64
E-mail: 
Flemming.Zycek@aogh.net
Kim Goldenbaum
Overmontør

Kim er overmontør i vores serviceafdeling. Kim er ansvarlig for større serviceprojekter.
 
Mobil: 23 22 07 19
E-mail: kg@aogh.net




Claus Monhart 
Overmontør

Claus er overmontør i vores serviceafdeling. Claus er ansvarlig for en række faste kunder både rammeaftaler og samarbejdsaftaler og Claus kører mindre anlægssager.
 
Mobil: 23 22 07 15
E-mail: Claus@aogh.net



Frank Hansson
Overmontør • sprinkler

Frank er vores go-to når det omhandler sprinkler. Med mere end 30 års erfaring har han fuldstændig styr på denne faggruppe og varetager vores serviceaftaler på området.
 
Mobil: 23 22 07 16
E-mail: frh@aogh.net



Anja Birgitte Lyberth
Projektleder

Anja er projektleder i vores entrepriseafdeling, hvor hun i øjeblikket administrerer en større byggesag på Beringparken i Hvidovre.
 
Mobil: 23 22 07 10
E-mail: anja@aogh.net





Jannik Øbakke
Projektleder

Jannik er projektleder i vores entrepriseafdeling, hvor han kører større bygge- og renoveringssager. I øjeblikket er Jannik ansvarlig for en stor restaurering af et fredet hotel i København. 
 
Jannik er uddannet vvs'er. 

Mobil: 23 22 07 02
E-mail: 
Jannik@aogh.net

   
Thomas Petersson
Projektleder

Thomas er projektleder i vores entrepriseafdeling, hvor han kører større bygge- og renoveringssager.  

Thomas er uddannet VVS- tekniker

Mobil: 23 22 07 05
E-mail: Thomas@aogh.net 
Steen Rasmussen 
Projektleder

Steen er projektleder i vores entrepriseafdeling, hvor han kører større bygge- og renoveringssager. I øjeblikket er Steen projektleder på  en sag for Rødovre Boligselskab.  

Mobil: 23 22 07 06
E-mail: steen@aogh.net  

Cem á Hólum
Projektleder

Cem er projektleder i vores entrepriseafdeling, hvor han kører større bygge- og renoveringssager. 

Mobil: 23 22 07 07
E-mail: cem@aogh.net




 

Kasper Halkjær
Projektleder

Som projektleder i entrepriseafdelingen er Kasper ansvarlig for en række bygge- og renoveringssager. Kaspers indre slagshaj præger arbejdet på pladsen, hvor han prioriterer kontakt og koordinering med beboere såvel som bygherre.

Mobil: 23 22 07 13
E-mail: 
kasperh@aogh.net
Miki Brandt 
Projektleder 

Miki er projektleder i vores entrepriseafdeling og er i øjeblikket på vores store sag på et fredet hotel i hjertet af København. 

Miki er uddannet installatør. 

Mobil: 23 22 07 11
E-Mail: 
miki@aogh.net

 
Ricky Barfoed
Projektleder

I vores entrepriseafdeling arbejder Ricky som projektleder. Her varetager han større byggesager for eksempelvis boligforeninger og erhverv.

Mobil: 23 22 07 04
E-mail: ricky@aogh.net 



Fotografen er på vej 

Anja Albrektsen
Projektleder

Anja er projektleder i vores entrepriseafdeling, hvor hun kører større bygge- og renoveringssager. I øjeblikket er varetager Anja vores boligrenoveringssag for Rødovre Boligselskab.

Mobil: 81 77 16 63
E-mail: anja.albrektsen@aogh.net
Linette Østergaard 
Projektkoordinator

Linette er projektkoordinator i vores entrepriseafdeling og arbejder i øjeblikket på en renovering af et større boligbyggeri i Rødovre.

Mobil: 23 27 10 92
E-Mail: linette
@aogh.net



Bettina Belhadji
Regnskabsassistent

Bettina indgår i vores tilbudsafdeling, hvor hun administrerer og systematiserer vores arbejder med tilbud.

Mobil: 
E-Mail: bettina@aogh.net




 

Dennis Christensen
Værktøjsansvarlig

Dennis er vores værktøjsansvarlige, som står for indkøb, registrering og udlevering af værktøj og biler samt overholdelse af service og kalibrering af udstyr. 

Telefon: 23 22 07 12 
E-mail: 
DMC@aogh.net




Patrick Jensen
Værktøjs- og tøjansvarlig 

Som skovarbejder plejede Patrick at klatre i træer, men nu er han landet i vores kælder, hvor han holder styr på al vores værktøj og arbejdstøj til vores mange montører i marken.

Mobil: 81 77 68 04
E-mail: patrick.jensen@
aogh.net





Susanne Poulsen 
Sekretær

Susanne er vores receptionist og sekretær og hun er den, som byder dig velkommen når du besøger os. Susanne står for indkøb af kontorartikler, besvarelse af telefoner, håndtering af post og øvrigt sekretærarbejde

Tlf.: 39 29 63 33 
E-mail: 
Susanne@aogh.net