Medarbejdere


Fotografen er på vej
Frank Bech
Bestyrelsesformand

Frank er bestyrelsesformand i Andersen & Heegaard A/S.

Frank er teknikumingeniør og har autorisation på kloak, vand og sanitet.

Mobil: 23 22 07 01
E-mail: Frank@aogh.net
Kim Lemke Nielsen
Sprinkler- og kalkulationschef

Kim er vores kalkulationschef samt ansvarlig for vores sprinklerafdeling og KS.

Kim er teknikumingeniør, sprinkleringeniør og har autorisation på sprinklere i henhold til 251/4001

Mobil: 23 22 07 00
E-mail: Kim@aogh.net
Per Palmquist
Projektchef

Per er projektchef for vores entrepriseafdeling, hvor han sikrer flow, god økonomi og overblik i vores byggesager. 

Mobil: 23 22 07 03
E-mail: per@aogh.net


Claus Belling 
Leder af serviceafdelingen

Claus er leder af vores serviceafdeling. Claus er ansvarlig for driften, udviklingen og bemandingen i vores serviceafdeling.  
 
Claus er uddannet vvs og energimontør.

Mobil: 23 22 07 14
E-mail: CB@aogh.net  
Anna Magaard
Servicekoordinator

Anna er administrativ koordinator i vores serviceafdeling. Anna er ansvarlig for fakturering og debitor. 
 
Mobil: 23 22 07 17
E-mail: 
Anna@aogh.net
Casper Carlsen
Overmontør - forsikring

Casper er overmontør i vores forsikringsafdeling. Casper besigtiger og takserer skaden og planlægger montørenes besøg hos kunderne. 

Mobil: 23 22 07 18
E-mail: 
casper@aogh.net


Christina Beier
Regnskabsansvarlig

Christina er ansvarlig for regnskab, budgetter og økonomifunktionen. Derudover er Christina ansvarlig for kreditorer. 

Christina er uddannet HD i regnskab og økonomi og har derefter taget en master i skat. 

Tlf.: 88 77 20 98
E-mail: christina@aogh.net 
Susanne Poulsen
Sekretær

Susanne er vores receptionist og sekretær og hun er den, som byder dig velkommen når du besøger os. Susanne står for indkøb af kontorartikler, besvarelse af telefoner, håndtering af post og øvrigt sekretærarbejde

Tlf.: 39 29 63 33 
E-mail: Susanne@aogh.net  
Nadia Hvolbøl
Kommunikationskoordinator

Med passion for ordspil og målgrupper er det Nadia, der sidder med alt fra sociale medier til strategi.

Nadia har en cand.mag. i kommunikation. 

Mobil: 88 77 49 04
E-mail: nadia@aogh.net



Flemming Zycek
Overmontør

Flemming er overmontør i vores serviceafdeling, hvor han er ansvarlig for en række erhvervskunder. 

Mobil: 23 27 10 64
E-mail: 
Flemming.Zycek@aogh.net
Kim Goldenbaum
Overmontør

Kim er overmontør i vores serviceafdeling. Kim er ansvarlig for større serviceprojekter.
 
Mobil: 23 22 07 19
E-mail: kg@aogh.net




Claus Monhart 
Overmontør

Claus er overmontør i vores serviceafdeling. Claus er ansvarlig for en række faste kunder både rammeaftaler og samarbejdsaftaler og Claus kører mindre anlægssager.
 
Mobil: 23 22 07 15
E-mail: Claus@aogh.net

 
Brian Andersen
Projektleder

Brian er projektleder i vores entrepriseafdeling, hvor han i øjeblikket kører en boligrenoveringssag for Glostrup boligselskab.

Brian er uddannet VVS-tekniker. 

Mobil: 23 22 07 16
E-mail: ba@aogh.net 



Anja Birgitte Lyberth
Projektleder

Anja er projektleder i vores entrepriseafdeling, hvor hun i øjeblikket administrerer en større byggesag på Beringparken i Hvidovre.
 
Mobil: 23 22 07 10
E-mail: anja@aogh.net





Jannik Øbakke
Projektleder

Jannik er projektleder i vores entrepriseafdeling, hvor han kører større bygge- og renoveringssager. I øjeblikket er Jannik ansvarlig for en stor restaurering af et fredet hotel i København. 
 
Jannik er uddannet vvs'er. 

Mobil: 23 22 07 02
E-mail: 
Jannik@aogh.net

    Fotografen er på vej
Thomas Petersson
Projektleder

Thomas er projektleder i vores entrepriseafdeling, hvor han kører større bygge- og renoveringssager.  

Thomas er uddannet VVS- tekniker

Mobil: 23 22 07 05
E-mail: Thomas@aogh.net 
Steen Rasmussen 
Projektleder

Steen er projektleder i vores entrepriseafdeling, hvor han kører større bygge- og renoveringssager. I øjeblikket er Steen projektleder på  en sag for Rødovre Boligselskab.  

Mobil: 23 22 07 06
E-mail: steen@aogh.net  

Cem á Hólum
Projektleder

Cem er projektleder i vores entrepriseafdeling, hvor han kører større bygge- og renoveringssager. 

Mobil: 23 22 07 07
E-mail: cem@aogh.net
 
Fotografen er på vej 
Kasper Halkjær
Projektleder

Som projektleder i entrepriseafdelingen er Kasper ansvarlig for en række bygge- og renoveringssager. Kaspers indre slagshaj præger arbejdet på pladsen, hvor han prioriterer kontakt og koordinering med beboere såvel som bygherre.

Mobil: 23 22 07 13
E-mail: 
kasperh@aogh.net

Miki Brandt 
Projektleder 

Miki er projektleder i vores entrepriseafdeling og er i øjeblikket på vores store sag på et fredet hotel i hjertet af København. 

Miki er uddannet installatør. 

Mobil: 23 22 07 11
E-Mail: 
miki@aogh.net
Linette Østergaard 
Projektleder 

Linette er projektleder i vores entrepriseafdeling og arbejder i øjeblikket på en renovering af et større boligbyggeri i Rødovre.

Mobil: 23 27 10 92
E-Mail: linette
@aogh.net
Fotografen er på vej 

Marianne Haslev 
Skadebehandler

Marianne arbejder i vores forsikringsafdeling, hvor hun flittigt besvarer opkald fra både kunder og montører i målet om at udbedre forsikringsskader.

Mobil: 81 77 83 56
E-mail: marianne@aogh.net
Kenneth Brøste
Skadebehandler

Kenneth er skadesbehandler i vores forsikringsafdeling og koordinerer opgaverne og opdateringerne i forsikringsselskabernes systemer. 
 
Mobil: 81 77 68 06
E-mail: 
kenneth@aogh.net 





 


 

Andreas Mogensen
Murermester

Andreas står i spidsen for vores murerafdeling, hvor han er ansvarlig for drift og medarbejdere. 

Mobil: 23 11 61 35
E-mail: andreas.mogensen
@aogh.net
Patrick Jensen
Værktøjsansvarlig og reparatør

Som skovarbejder plejede Patrick at klatre i træer, men nu er han landet i vores kælder, hvor han holder styr på al vores værktøj og reparerer anlæg for vores søsterselskab IC Pipe Danmark.

Mobil: 81 77 68 04
E-mail: patrick.jensen@
aogh.net
Dennis Christensen
Værktøjsansvarlig

Dennis er vores værktøjsansvarlige, som står for indkøb, registrering og udlevering af værktøj og biler samt overholdelse af service og kalibrering af udstyr. 

Telefon: 23 22 07 12 
E-mail: 
DMC@aogh.net